Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma bir mekanizma kurularak eşyaların yüksek katlardan taşınmasıdır. Asansörlü taşıma son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Bunun sebepleri arasında zamandan tasarruf etmek de vardır. Taşıma işlemi esnasında asansörlü taşımayı tercih ederseniz çok kısa sürelerde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bunların dışında çevreyi ve apartman sakinlerini de daha az rahatsız etmiş olursunuz. Bu ve bunun gibi şeyler son zamanlarda asansör taşımacılığını popüler yapmaktadır. 

asansörlü taşımaAsansörlü Taşıma Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşıma yüksek yerden büyük eşyaların taşınması olduğu için daha riskli bir yöntemdir. Bu sebeple eşyalar taşınırken çok dikkatli olmak gerekir. Örneğin yağmur yağarken ya da fırtınalı veya rüzgarlı havalarda bu yöntem ile eşyaların taşınması nakliye önerilmez. Çünkü can ve mal kayıpları olabilir. 

Asansörlü evden eve nakliyat ‘da balkonlara veya Fransız balkonlara mekanizma kurularak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde eşyalar kolaylıkla taşınmaktadır. Eşyalar taşınırken balkon kapısı gibi geçecekleri alanın geniş olması da çok önemlidir. Balkon kapısı gibi alanların geniş olmadığı durumlarda pencere çerçeveleri sökülerek de eşyalar taşınmaktadır.

ambalajlamaYalova Asansörlü Taşıma, Asansör Kiralama Kiralık Asansör

Yalova asansörlü taşıma ‘nın pek çok avantajı vardır. Mesela zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Eşyalarınız daha az zarar gördüğü veya hiç zarar görmediği için eşyalarınızı uzun süreler kullanabilirsiniz. Çok fazla beden gücüne ihtiyaç duyulmaz bu sebeple çalışanlar daha az yorulur ve performansları daha iyidir. Apartman yönetimiyle daha az sıkıntı yaşarsınız veya hiç sıkıntı yaşamazsınız.

Sadece bireysel müşterielre değil Yalova dışından gelen diğer nakliye firmalarının da asansörlü nakliye hizmetini Yalova asansör kiralama, Yalova kiralık asansör olarak karşılıyoruz. İnşşat firmalarına talep etmeleri halinde günlük olarak asansörlü sistemlerimizi kiralıyoruz.