Eşya Depolama

Eşya depolama sektöründe başta Yalova olmak kaydı ile birçok ile hizmet sunan firma olmak kolay bir iş değildir. Modern depolama alanları modern depolaam sistemleri güvenlik önlemleri bunlar profesyonel hizmeti ilke edinen firmaların yapma zorunluluğu olduğu işlemlerdir. Bu yüzden bu işin duayeni olan firma olarak sizlere yapmanız gerekenleri  sıralamak bimeniz gerekenleri anlatmaz isteriz. 

eşya depolamaYalova Eşya Depolama

Öncelikle depolatacağınız eşyaların ne olduğuna ve ne kadar hacim kapladığına karar vermelisiniz. Daha sonra size en uygun olan kaliteli hizmeti sağlayan şirkete karar vermelisiniz. Bu karar doğrultusunda evinize gelen şirket çalışanları sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Yalova eşya depolama hacmi eşyalarınızın sığacağı kadar olan depoyu evinize getirir. Eşyalarınız uzman kişiler tarafından paketleme işlemine maruz kalır. Daha sonra paketlenen eşyalar getirilen depo içerisine yerleştirilir. Anahtarı yalnızca sizde bulunabilecek olan depo kilitlenir ve depo şirketinin aracılıyla depolama yapılan alana götürülür. 

ambalajlamaEşya Depolama Firmaları

Atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı muhafaza eden Eşya depolama firmaları bu eşyalarınızı kendi bünyelerinde bulunan antrepolarda muhafaza etmektedir. Ayrıca hizmetleri bununla da sınırlı kalmamaktadır. Eğer depo süresi belli bir ayı geçiyorsa bir ücret talebinde bulunmadan eşyalarınız size geri getirilmektedir. Bir evde muhafaza etmekten yaklaşık yüzde yetmiş daha karlı olan bu depolar müşterilerine hizmetlerinde oldukça başarılılardır. 

Depolama Fiyatları

Eşyaların kapladığı alan doğrultusunda sınıflandırmalar yapılarak depolama fiyatları belirlenir. Örneğin bir halı ve bir sehpayı depolatmak istiyorsanız vereceğiniz ücret farklı büyük bir mobilya ile ekstradan bir eşya için vereceğiniz ücret farklı değerlendirilir. Bu değerlendirme kişiye göre değil eşyaya göre yapılır. Bu da adaletli bir iş anlayışını getirir. Ayrıca paketleme sırasında yanınızda gerçekleştiği için herhangi bir sorun olma ihtimalinin önüne geçilir. Eşyalarınız güvenle saklanır.